# |
MŁODZICZKI 12-13 LAT -55 KG |
---|---|
1. | Patrycja Block Olsztyński KKK |
2. | SOFIIA PROKHINA Rosja Kaliningrad |
3. | Aleksandra Abramczyk Ostrołęcki KKK |
3. | Dominika Liss Malborski KKK |
# |
KADECI 10-11 LAT -40 KG (min. 8 KYU) |
---|---|
1. | Denis Besprozvannyi Rosja Kaliningrad |
2. | Filip Polak Zambrowski KKK |
3. | Gabriel Lutostański Zambrowski KKK |
3. | Maciej Korpalski Iławski KKK |
# |
KADECI 10-11 LAT -55 KG |
---|---|
1. | Jakub Królicki Ciechanowski KKK |
2. | Mateusz Malon Ostrołęcki KKK |
3. | Arnold Kulmagabetow Olsztyński KKK |
3. | Jakub Kotowski Malborski KKK |
# |
KADETKI 10-11 LAT -55 KG |
---|---|
1. | Michalina Leszek ASW Jonkowo |
2. | Karina Kuprewicz Węgorzewski KKK |
3. | Anna Dymek Lubelski KKK |
3. | Alicja Abramczyk Ostrołęcki KKK |
# |
KADECI MŁODSI 8-9 LAT -30 KG |
---|---|
1. | ROMAN LIAPIN Rosja Kaliningrad |
2. | VADIM MIKHEEV Rosja Kaliningrad |
3. | Timofey Mozzhukhin Bushi Team |
3. | Igor Góralczyk Olecka SSWKK |
# |
MŁODZICZKI 12-13 LAT -45 KG (min. 8 KYU) |
---|---|
1. | Weronika Błaszczyk Mazowiecki Klub Karate Karate kyokushin |
2. | Zuzanna Dąbkowska Olsztyński KKK |
3. | Wiktoria Goździewska Ciechanowski KKK |
3. | IULIIA TRESHCHEVA Rosja Kaliningrad |
# |
KADETKI 10-11 LAT -40 KG |
---|---|
1. | Zuzanna Wiśniewska Węgorzewski KKK |
2. | Malena Tomaszewska Mazowiecki Klub Karate Karate kyokushin |
3. | Maja Dziubińska Olecka SSWKK |
3. | Aleksandra Nowak Olsztyński KKK |
# |
KADECI MŁODSI 8-9 LAT -45 KG |
---|---|
1. | Tymoteusz Łukowski Olecka SSWKK |
2. | Aleksander Pabich Ostrołęcki KKK |
3. | Piotr Kowalski Włocławski KKK |
3. | Olaf Pawłowski Ostrołęcki KKK |
# |
CHŁOPCY 6-7 LAT |
---|---|
1. | Ruslan Sveshnikov Rosja Kaliningrad |
2. | Karol Woźniak Pomorski KKK |
3. | Adrian Kołecki Olsztyński KKK |
3. | Konstanty Kryszk Olsztyński KKK |
# |
KADECI MŁODSI 8-9 LAT +45 KG |
---|---|
1. | Paweł Goceł Ostrołęcki KKK |
2. | Marcel Rojek Klub Karate Kyokushin KANKU w Chełmie |
3. | Kuba Grynkiewicz Czarna Białostocka KKK |
3. | ARTEM KORIAGIN Rosja Kaliningrad |
# |
KADECI MŁODSI 8-9 LAT -40 KG |
---|---|
1. | ANTON NI Rosja Kaliningrad |
2. | Vladislav Sveshnikov Rosja Kaliningrad |
3. | IVAN BYKOV Rosja Kaliningrad |
3. | Aleksander Gralewicz Olsztyński KKK |
# |
KADECI MŁODSI 8-9 LAT -28 KG |
---|---|
1. | BOGDAN KALMYKOV Rosja Kaliningrad |
2. | Marcel Morgut Włocławski KKK |
3. | Dawid Szewczak MKS Tęcza Ojrzeń |
3. | Łukasz Skórski MKS Tęcza Ojrzeń |
# |
KADECI MŁODSI 8-9 LAT -30 KG (min. 8 KYU) |
---|---|
1. | ALEKSANDR ATAMANOV Rosja Kaliningrad |
2. | Maciej Buczacki Bushi Team |
3. | NAZAR VINOGRADOV Rosja Kaliningrad |
3. | Władysław Domelewski Olecka SSWKK |
# |
KADECI 10-11 LAT -37 KG |
---|---|
1. | Szymon Mądry Ciechanowski KKK |
2. | Artur Dąbrowski Klub Sztuk Walki "Senshi" |
3. | VALERIY MIKHEEV Rosja Kaliningrad |
3. | Igor Kieda Węgorzewski KKK |
# |
KADECI MŁODSI 8-9 LAT -33 KG |
---|---|
1. | OLAF KOPCZYŃSKI Grudziądzki KKK |
2. | Bartosz Grzywiński KSW Włocławek |
3. | Olaf Tarasiuk Olecka SSWKK |
3. | Szymon Kamionka Olsztyński KKK |
# |
MŁODZICY 12-13 LAT -70 KG |
---|---|
1. | Miłosz Pniewski Iławski KKK |
2. | Maksymilian Husar Węgorzewski KKK |
3. | Radosław Stefaniak Dobromiejski Klub Karate Kiokushin |
3. | Robert Łagidze Malborski KKK |
# |
KADETKI MŁODSZE 8-9 LAT +36 KG |
---|---|
1. | Blanka Trybus Krośnieński KKK |
2. | Estera Szopa Klub Karate Kyokushin KANKU w Chełmie |
3. | Jessica Szczucka Iławski KKK |
3. | Julia Granuszewska Olsztyński KKK |
# |
KADETKI 10-11 LAT -50 KG |
---|---|
1. | Róża Okrasa Ciechanowski KKK |
2. | Wiktoria Jachimowicz Węgorzewski KKK |
3. | Marta Drożdż Płocki KKK |
3. | Aniela Wiśniewska Malborski KKK |
# |
KADECI MŁODSI 8-9 LAT -25 KG |
---|---|
1. | Nikodem Stępień Włocławski KKK |
2. | Ignacy Wiśniewski Dobromiejski Klub Karate Kiokushin |
3. | Borys Urban Olsztyński KKK |
3. |
# |
MŁODZICZKI 12-13 LAT +55 KG |
---|---|
1. | Martyna Łuka Białostocki KKK KANKU |
2. | Michalina Fic Pomorski KKK |
3. | Julia Węgrodzka Olsztyński KKK |
3. | Nadia Stawicka Malborski KKK |
# |
KADECI 10-11 LAT -40 KG |
---|---|
1. | Nikodem Markowski Węgorzewski KKK |
2. | BOGDAN KASHUBIN Rosja Kaliningrad |
3. | Mateusz Maruszak Ostródzki Klub Kyokushin Karate |
3. | Jakub Chmielewski Węgorzewski KKK |
# |
MŁODZICY 12-13 LAT -45 KG |
---|---|
1. | FRANCISZEK MODZELEWSKI Grudziądzki KKK |
2. | MARCIN CHMIEL Grudziądzki KKK |
3. | Oliwier Nowak Malborski KKK |
3. | Dominik Głód Olsztyński KKK |
# |
KADECI 10-11 LAT -35 KG (min. 7 KYU) |
---|---|
1. | GLEB KHUDOVERDIAN Rosja Kaliningrad |
2. | Stanisław Świątek Mazowiecki Klub Karate Karate kyokushin |
3. | Eryk Woźniak Pomorski KKK |
3. | Hubert Sarzyński Malborski KKK |
# |
KADETKI 10-11 LAT -45 KG |
---|---|
1. | Lena Jamróz Ostródzki Klub Kyokushin Karate |
2. | Patrycja Jakubiak Ciechanowski KKK |
3. | Liliana Ziaja Włocławski KKK |
3. | ROKSANA TEMPLIN Grudziądzki KKK |
# |
KADECI MŁODSI 8-9 LAT -40 KG (min. 8 KYU) |
---|---|
1. | ROMAN TIMERBULAT Rosja Kaliningrad |
2. | Antoni Bukowski Malborski KKK |
3. | BAKHAR ALIAKSEI BARS |
3. |
# |
KADECI MŁODSI 8-9 LAT -35 KG |
---|---|
1. | ARSENII KHAN Rosja Kaliningrad |
2. | BOGDAN ILIN Rosja Kaliningrad |
3. | Kacper Mierzejewski Olsztyński KKK |
3. | Jakub Michałowski Olsztyński KKK |
# |
MŁODZICY 12-13 LAT +70 KG |
---|---|
1. | Mateusz Waśniewski Ciechanowski KKK |
2. | Paweł Pikus MKS Tęcza Ojrzeń |
3. | Wiktor Rodzik Ostródzki Klub Kyokushin Karate |
3. | Przemysław Łuczak Olsztyński KKK |
# |
MŁODZICY 12-13 LAT -55 KG |
---|---|
1. | Marcel Falkowski Malborski KKK |
2. | Filip Zakrzewski ASW Jonkowo |
3. | Julian Wilk Dobromiejski Klub Karate Kiokushin |
3. | KIRILL GERASIMOV Rosja Kaliningrad |
# |
KADETKI 10-11 LAT -35 KG |
---|---|
1. | Karolina Olszewska Zambrowski KKK |
2. | Julia Cichal Mazowiecki Klub Karate Karate kyokushin |
3. | Natasza Szychulska Włocławski KKK |
3. | INGA CZARNECKA Grudziądzki KKK |
# |
KADECI MŁODSI 8-9 LAT -24 KG |
---|---|
1. | Timofei Grigorash Rosja Kaliningrad |
2. | DENIS MATIUSHIN Rosja Kaliningrad |
3. | Marcel Szałkowski Ostródzki Klub Kyokushin Karate |
3. | VLADISLAV STEPANOV Rosja Kaliningrad |
# |
KADETKI MŁODSZE 8-9 LAT -36 KG |
---|---|
1. | Marlena Łuka Białostocki KKK KANKU |
2. | Ewa Wąsowska Przasnyski Klub Karate Kyokushin |
3. | LENA DĄBROWSKA Grudziądzki KKK |
3. | LAURA JANKOWSKA Grudziądzki KKK |
# |
MŁODZICY 12-13 LAT -50 KG |
---|---|
1. | IAROSLAV TARASENKO Rosja Kaliningrad |
2. | FROL DOBROVOLSKII Rosja Kaliningrad |
3. | Mateusz Choromański Zambrowski KKK |
3. | Timur Timchurin Rosja Kaliningrad |
# |
KADECI 10-11 LAT -32 KG |
---|---|
1. | Szymon Sidorowicz Olsztyński KKK |
2. | Konrad Dobrzyń Olecka SSWKK |
3. | Leon Marcinkowski Malborski KKK |
3. | TIKHON GROSHENKOV Rosja Kaliningrad |
# |
MŁODZICY 12-13 LAT -60 KG |
---|---|
1. | Łukasz Michalak Łomżyński KKK |
2. | Jakub Ryba Węgorzewski KKK |
3. | JAKUB KOWALEWSKI Grudziądzki KKK |
3. | MIKOŁAJ ZALESKI Grudziądzki KKK |
# |
MŁODZICY 12-13 LAT -35 KG |
---|---|
1. | ANDREI LIAPIN Rosja Kaliningrad |
2. | Piotr Komorowski MKS Tęcza Ojrzeń |
3. | WIKTOR MAKÓWKA Grudziądzki KKK |
3. | Dominik Antys Malborski KKK |
# |
MŁODZICY 12-13 LAT -40 KG |
---|---|
1. | DANILA POLISHCHUK Rosja Kaliningrad |
2. | Vladimir Ukolov Rosja Kaliningrad |
3. | Ludwik Ogrodziński KSW Włocławek |
3. | IURII BABICHEV Rosja Kaliningrad |
# |
MŁODZICZKI 12-13 LAT -40 KG |
---|---|
1. | Aisha Ndiaye Olsztyński KKK |
2. | Izabela Mielech Krośnieński KKK |
3. | Keni Meltem Mazowiecki Klub Karate Karate kyokushin |
3. | AMELIA SOSZYŃSKA Grudziądzki KKK |
# |
MŁODZICZKI 12-13 LAT -50 KG |
---|---|
1. | Amelia Zaręba Zambrowski KKK |
2. | Klaudia Janiszewska Olecka SSWKK |
3. | Angelika Głąb Włocławski KKK |
3. | Wiktoria Sar Płocki KKK |
# |
KADECI 10-11 LAT -30 KG |
---|---|
1. | Karol Tetkowski MKS Tęcza Ojrzeń |
2. | Alexander Kravtsov Rosja Kaliningrad |
3. | Bartosz Bierek Ostrołęcki KKK |
3. | Mateusz Kajetanek Ostródzki Klub Kyokushin Karate |
# |
KADECI 10-11 LAT -35 KG |
---|---|
1. | Fabian Olszewski Ostrołęcki KKK |
2. | Jakub Urbański Ostródzki Klub Kyokushin Karate |
3. | Paweł Jasiukiewicz Olecka SSWKK |
3. | Adam Nitkiewicz Olsztyński KKK |
# |
KADECI 10-11 LAT -45 KG |
---|---|
1. | JAN JANUSZEWSKI Grudziądzki KKK |
2. | KIRILL FEDOROV Rosja Kaliningrad |
3. | STANISLAV CHERNOV Rosja Kaliningrad |
3. | Kacper Pietruszka Stowarzyszenie Kultury i Sportu Bushido |
# |
KADETKI 10-11 LAT -30 KG |
---|---|
1. | Patrycja Rosińska Ostrołęcki KKK |
2. | Julia Komorowska Olsztyński KKK |
3. | Malwina Otremba Olsztyński KKK |
3. | Kalina Wiśniewska Olsztyński KKK |
# |
KADETKI MŁODSZE 8-9 LAT -30 KG |
---|---|
1. | Lilianna Błaszczyk Mazowiecki Klub Karate Karate kyokushin |
2. | Alicja Drzewiecka Iławski KKK |
3. | Barbara Wenerska Włocławski KKK |
3. | Julia Hołownia Olecka SSWKK |
# |
SENIORZY 35-45 LAT PIERWSZY KROK |
---|---|
1. | Paweł Mazur Olsztyński KKK |
2. | Marcin Melkis Olsztyński KKK |
3. | |
3. |
# |
JUNIORZY 16-17 LAT -60 KG |
---|---|
1. | Bartosz Sikora Lubelski KKK |
2. | Bruno Cymmerman Białostocki KKK KANKU |
3. | Kacper Sarzyński Malborski KKK |
3. | Marcin Kuzimski Malborski KKK |
# |
JUNIORZY 16-17 LAT -65 KG |
---|---|
1. | Bartosz Płoski Mazowiecki Klub Karate Karate kyokushin |
2. | Damian Szargiej Olecka SSWKK |
3. | Kacper Cep Stowarzyszenie Kultury i Sportu Bushido |
3. | Dominik Fetke Malborski KKK |
# |
JUNIORKI 16-17 LAT -55 KG |
---|---|
1. | Wiktoria Witkowicz Olsztyński KKK |
2. | Małgorzata Goździewska Ostrołęcki KKK |
3. | |
3. |
# |
JUNIORZY MŁODSI 14-15 LAT -55 KG |
---|---|
1. | Marcel Wojciechowski Malborski KKK |
2. | ALEKSANDR ZAGORODNII Rosja Kaliningrad |
3. | Adam Chanowski Malborski KKK |
3. |
# |
JUNIORZY MŁODSI 14-15 LAT -65 KG |
---|---|
1. | Piotr Gibowicz Olecka SSWKK |
2. | GRZEGORZ KOWALEWSKI Grudziądzki KKK |
3. | |
3. |
# |
JUNIORZY MŁODSI 14-15 LAT -60 KG |
---|---|
1. | Krzysztof Bracki ASW Szczytno |
2. | kacper budrewicz Stowarzyszenie Kultury i Sportu Bushido |
3. | |
3. |
# |
JUNIORZY MŁODSI 14-15 LAT +65 KG |
---|---|
1. | ANTON PILKIN Rosja Kaliningrad |
2. | Maciej Pawłowski ASW Szczytno |
3. | Marek Molenda Malborski KKK |
3. | Dominik Olszewski Ostrołęcki KKK |
# |
JUNIORKI MŁODSZE 14-15 LAT -50 KG |
---|---|
1. | Julita Sęk Ostrołęcki KKK |
2. | Zuzanna Wilczyńska Klub Sztuk Walki "Senshi" |
3. | Natalia Włodarska Ostródzki Klub Kyokushin Karate |
3. | Aleksandra Olszewska Zambrowski KKK |
# |
JUNIORKI MŁODSZE 14-15 LAT -60 KG |
---|---|
1. | Natalia Wilczek Siemianowicki KKK |
2. | Dominika Pogłód Olsztyński KKK |
3. | Natalia Szopa Klub Karate Kyokushin KANKU w Chełmie |
3. | Wiktoria Laska Zambrowski KKK |
# |
JUNIORKI MŁODSZE 14-15 LAT +60 KG |
---|---|
1. | Weronika Radawiec Białostocki KKK KANKU |
2. | Maja Orlikowska Ostródzki Klub Kyokushin Karate |
3. | |
3. |
# |
JUNIORKI 16-17 LAT +55 KG |
---|---|
1. | Wiktoria Witkowska Iławski KKK |
2. | Katarzyna Proch Malborski KKK |
3. | Aleksandra Nowicka Malborski KKK |
3. | Agata Malon Ostrołęcki KKK |
# |
JUNIORKI MŁODSZE 14-15 LAT -55 KG |
---|---|
1. | Aleksandra Kukuć Ostrołęcki KKK |
2. | Monika Czupryńska Olsztyński KKK |
3. | Julia Wilczyńska Klub Sztuk Walki "Senshi" |
3. | natalia barczuk Stowarzyszenie Kultury i Sportu Bushido |
# |
MŁODZICZKI 12-13 LAT -45 KG |
---|---|
1. | Weronika Chmielewska Węgorzewski KKK |
2. | Dominika Adakimowicz Węgorzewski KKK |
3. | Weronika Kuszelewska Olsztyński KKK |
3. |
# |
SENIORKI +35 LAT PIERWSZY KROK +60 KG |
---|---|
1. | Jolanta Block Olsztyński KKK |
2. | |
3. | |
3. |
# |
SENIORZY PIERWSZY KROK |
---|---|
1. | Dawid Lisiecki Olsztyński KKK |
2. | Marcel Olszewski Malborski KKK |
3. | |
3. |
# |
JUNIORZY 16-17 LAT +85 KG |
---|---|
1. | ARUKI UETABIRA Grudziądzki KKK |
2. | Michał Bombała Olsztyński KKK |
3. | |
3. |
# |
SENIORZY +45 LAT |
---|---|
1. | WOJCIECH KŁODNICKI CHEŁMSKA SZKOŁA KARATE KYOKUSHIN "SATORI" |
2. | Mieczysław Dzieniszewski Olsztyński KKK |
3. | Jacek Kowalski Olsztyński KKK |
3. |
# |
SENIORZY 35-45 LAT |
---|---|
1. | Wojciech Fiebig Olsztyński KKK |
2. | Michał Hampel Pomorski KKK |
3. | Piotr Kozłowski Olsztyński KKK |
3. |
# |
SENIORZY -80 KG |
---|---|
1. | Marcin Niebrzydowski Olsztyński KKK |
2. | Krystian Kalmus Bushi Team |
3. | Rafał Jedmowski Malborski KKK |
3. |
# |
JUNIORZY 16-17 LAT -70 KG |
---|---|
1. | Damian Stawicki Malborski KKK |
2. | Maurycy Otremba Olsztyński KKK |
3. | Mateusz Barczuk Stowarzyszenie Kultury i Sportu Bushido |
3. |
# |
JUNIORZY MŁODSI 14-15 LAT -50 KG |
---|---|
1. | Korneliusz Paradysz Krośnieński KKK |
2. | Franciszek Powierża Olsztyński KKK |
3. | Aleks Falkiewicz Malborski KKK |
3. |
# |
KADETKI 10-11 LAT +55 KG |
---|---|
1. | Alicja Masojć Dobromiejski Klub Karate Kiokushin |
2. | Magdalena Pikus MKS Tęcza Ojrzeń |
3. | Hanna Kućko Dobromiejski Klub Karate Kiokushin |
3. |
# |
KADECI MŁODSI 8-9 LAT +45 KG (min. 8 KYU) |
---|---|
1. | Patryk Kurowski Olsztyński KKK |
2. | Bartosz Małż Olsztyński KKK |
3. | Dominik Dziedziach Olecka SSWKK |
3. |