KATA JUNIORKI
Tatami B
# | Participant | Note: 1 | Note: 2 | Note: 3 | Note: 4 | Note: 5 | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 28. Andżelika Dobrzyń Olecka SSWKK | 7 | 7 | 6 | 6 | 6.5 | 19.5 |
2. | 29. Kinga Kuklińska Olecka SSWKK | 7.5 | 8 | 7.5 | 7.5 | 8.5 | 23 |
3. | 30. Dominika Wojciechowska Olecka SSWKK | 6.5 | 7.5 | 7 | 8 | 7 | 21.5 |
4. | 31. Vilcheuskaya Ulyana Klub "Bars" | 6 | 7.5 | 7.5 | 6 | 7.5 | 21 |
5. | 218. Beata Koszołko Bialski KKK WATAHA | 5.5 | 6.5 | 6 | 7 | 6 | 18.5 |
KATA JUNIORKI FINAL
Tatami B
# | Participant | Note: 1 | Note: 2 | Note: 3 | Note: 4 | Note: 5 | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 28. Andżelika Dobrzyń Olecka SSWKK | 6.5 | 6.5 | 6 | 7 | 8 | 20 |
2. | 31. Vilcheuskaya Ulyana Klub "Bars" | 7 | 8 | 8 | 7 | 8.5 | 23 |
3. | 30. Dominika Wojciechowska Olecka SSWKK | 7.5 | 7 | 7 | 7 | 8 | 21.5 |
4. | 29. Kinga Kuklińska Olecka SSWKK | 8 | 8 | 7.5 | 8 | 3.5 | 23.5 |
KATA JUNIORKI MŁODSZE
Tatami B
# | Participant | Note: 1 | Note: 2 | Note: 3 | Note: 4 | Note: 5 | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 56. Mincewicz Aleksandra Bialski KKK WATAHA | 8 | 7.5 | 7 | 8 | 7.5 | 23 |
2. | 62. Martyna Grygo Olecka SSWKK | 6 | 6.5 | 6.5 | 6 | 6.5 | 19 |
3. | 63. Julia Milewicz Olsztyński KKK | 6.5 | 7 | 7 | 5.5 | 7.5 | 20.5 |
4. | 68. PATRYCJA MIELNICZUK CHEŁMSKA SKK SATORI | 7.5 | 7.5 | 7.5 | 8 | 7.5 | 22.5 |
5. | 217. Katarzyna Kozłowska Białostocki KKK KANKU | 7.5 | 8 | 8 | 7.5 | 8 | 23.5 |
KATA JUNIORKI MŁODSZE FINAL
Tatami B
# | Participant | Note: 1 | Note: 2 | Note: 3 | Note: 4 | Note: 5 | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 63. Julia Milewicz Olsztyński KKK | 6 | 6.5 | 6 | 6.5 | 7.5 | 19 |
2. | 68. PATRYCJA MIELNICZUK CHEŁMSKA SKK SATORI | 7.5 | 7 | 7 | 7.5 | 7.5 | 22 |
3. | 56. Mincewicz Aleksandra Bialski KKK WATAHA | 7 | 7.5 | 7.5 | 7.5 | 8 | 22.5 |
4. | 217. Katarzyna Kozłowska Białostocki KKK KANKU | 7 | 8 | 7.5 | 8 | 8 | 23.5 |
KATA MŁODZICZKI
Tatami B
# | Participant | Note: 1 | Note: 2 | Note: 3 | Note: 4 | Note: 5 | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 100. Aisha Ndiaye Olsztyński KKK | 8 | 8 | 7.5 | 8 | 8.5 | 24 |
2. | 106. Zuzanna Dąbkowska Olsztyński KKK | 6.5 | 7 | 7 | 7 | 8 | 21 |
3. | 108. Dominika Adakimowicz Węgorzewski KKK | 5.5 | 5 | 6 | 5.5 | 6 | 17 |
4. | 109. Patrycja Block Olsztyński KKK | 6 | 6.5 | 6.5 | 6.5 | 6.5 | 19.5 |
5. | 110. Martyna Łuka Białostocki KKK KANKU | 5.5 | 6 | 6 | 7 | 6 | 18 |
6. | 111. Kinga Danieluk Bialski KKK WATAHA | 5.5 | 5 | 5.5 | 5.5 | 5.5 | 16.5 |
7. | 115. Natalia Koc Białostocki KKK KANKU | 6.5 | 7 | 6.5 | 6 | 7 | 20 |
KATA MŁODZICZKI FINAL
Tatami B
# | Participant | Note: 1 | Note: 2 | Note: 3 | Note: 4 | Note: 5 | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 108. Dominika Adakimowicz Węgorzewski KKK | 6.5 | 7 | 6 | 7 | 7.5 | 20.5 |
2. | 110. Martyna Łuka Białostocki KKK KANKU | 6 | 7 | 6 | 6.5 | 6.5 | 19 |
3. | 109. Patrycja Block Olsztyński KKK | 6.5 | 7 | 6.5 | 6.5 | 7.5 | 20 |
4. | 115. Natalia Koc Białostocki KKK KANKU | 6.5 | 7 | 6.5 | 6 | 6.5 | 19.5 |
5. | 106. Zuzanna Dąbkowska Olsztyński KKK | 6 | 7.5 | 7 | 7.5 | 8 | 22 |
6. | 100. Aisha Ndiaye Olsztyński KKK | 8.5 | 8 | 8 | 8 | 8.5 | 24.5 |
KATA KADETKI
Tatami B
# | Participant | Note: 1 | Note: 2 | Note: 3 | Note: 4 | Note: 5 | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 150. Malwina Otremba Olsztyński KKK | 5.5 | 6 | 6.5 | 6 | 7.5 | 18.5 |
2. | 151. Aleksandra Zajko Białostocki KKK KANKU | 6 | 7.5 | 7.5 | 7 | 8.5 | 22 |
3. | 156. Natasza Szychulska Włocławski KKK | 6 | 5.5 | 7 | 5.5 | 7 | 18.5 |
4. | 157. Maja Dziubińska Olecka SSWKK | 6.5 | 6.5 | 6.5 | 6 | 6.5 | 19.5 |
5. | 158. Nikola Gnatowicz Bialski KKK WATAHA | 5.5 | 5.5 | 5.5 | 5.5 | 6 | 16.5 |
6. | 160. Zuzanna Wiśniewska Węgorzewski KKK | 5.5 | 6.5 | 6 | 6 | 7 | 18.5 |
7. | 163. Karina Kuprewicz Węgorzewski KKK | 6.5 | 5.5 | 5.5 | 5.5 | 6 | 17 |
8. | 165. Weronika Chmielewska KKK Czarna Białostocka | 6 | 6.5 | 6 | 6.5 | 6.5 | 19 |
KATA KADETKI FINAL
Tatami B
# | Participant | Note: 1 | Note: 2 | Note: 3 | Note: 4 | Note: 5 | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 160. Zuzanna Wiśniewska Węgorzewski KKK | 6 | 6.5 | 6 | 6.5 | 6.5 | 19 |
2. | 156. Natasza Szychulska Włocławski KKK | 5.5 | 6 | 6.5 | 5.5 | 6 | 17.5 |
3. | 150. Malwina Otremba Olsztyński KKK | 6 | 6.5 | 6 | 6.5 | 7 | 19 |
4. | 165. Weronika Chmielewska KKK Czarna Białostocka | 6.5 | 7 | 6.5 | 7.5 | 7 | 20.5 |
5. | 157. Maja Dziubińska Olecka SSWKK | 6.5 | 7 | 7.5 | 6.5 | 7 | 20.5 |
6. | 151. Aleksandra Zajko Białostocki KKK KANKU | 7 | 8 | 8 | 7 | 7.5 | 22.5 |
KATA DZIECI DZIEWCZYNKI
Tatami B
# | Participant | Note: 1 | Note: 2 | Note: 3 | Note: 4 | Note: 5 | Score |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 199. Julia Hołownia Olecka SSWKK | 5.5 | 5.5 | 5.5 | 6 | 7 | 17 |
2. | 201. Urszula Markiewicz Augustowski KKK | 5 | 5 | 5.5 | 5 | 5.5 | 15.5 |
3. | 202. Marlena Łuka Białostocki KKK KANKU | 7.5 | 7.5 | 7 | 7.5 | 8 | 22.5 |