1 |
Jakub Tomkiewicz |
Augustowski KKK |
SENIORZY -70 KG |
A |
KATA SENIOR |
A |
2 |
Chushal Eaduard |
Klub "Bars" |
SENIORZY -70 KG |
A |
KATA SENIOR |
A |
3 |
Adam Stępniak |
Bushi Team |
SENIORZY +70 KG |
A |
| |
4 |
Markach Ihar |
Klub "Bars" |
SENIORZY +70 KG |
A |
| |
5 |
Natalia Stachowicz |
Ostródzki KKK |
SENIORKI OPEN |
A |
| |
6 |
Olena Kapkan |
Kaliski KKK |
SENIORKI OPEN |
A |
KATA SENIOR |
A |
7 |
Adrian Grzegorczyk |
Białostocki KKK KANKU |
SENIORZY PIERWSZY KROK |
A |
| |
8 |
Karol Nowosielski |
KSW Senshi |
SENIORZY PIERWSZY KROK |
A |
| |
9 |
Łukasz Wojciechowski |
KS "NA SZCZYT" Wyszki |
SENIORZY PIERWSZY KROK |
A |
| |
10 |
Piotr Gaworski |
Olecka SSWKK |
SENIORZY +35 LAT -85 KG |
A |
| |
11 |
Andrey Filippov |
Cayman Minsk |
SENIORZY +35 LAT -85 KG |
A |
| |
12 |
Jakub Piątowski |
Kaliski KKK |
SENIORZY +35 LAT -85 KG |
A |
| |
13 |
Albert Jacek Karpiesiuk |
KS "NA SZCZYT" Wyszki |
SENIORZY +35 LAT +85 KG |
A |
| |
14 |
Krzysztof Kamiński |
KS "NA SZCZYT" Wyszki |
SENIORZY +35 LAT +85 KG |
A |
| |
15 |
Joanna Gabrel |
Białostocki KKK KANKU |
SENIORKI +35 LAT OPEN |
A |
| |
16 |
Marta Kuryś |
KS "NA SZCZYT" Wyszki |
SENIORKI +35 LAT OPEN |
A |
| |
17 |
Iwona Niewińska |
KS "NA SZCZYT" Wyszki |
SENIORKI +35 LAT OPEN |
A |
| |
18 |
Bruno Cymmerman |
Białostocki KKK KANKU |
JUNIORZY 16-17 LAT -60 KG |
A |
KATA JUNIORZY |
A |
19 |
Vsevolod Korsak |
Cayman Minsk |
JUNIORZY 16-17 LAT -60 KG |
A |
| |
20 |
Bartłomiej Załuska |
Ostrołęcki KKK |
JUNIORZY 16-17 LAT -65 KG |
A |
| |
21 |
Grabovik Daniil |
Klub "Bars" |
JUNIORZY 16-17 LAT -65 KG |
A |
KATA JUNIORZY |
A |
22 |
Ivankiu Platon |
Klub "Bars" |
JUNIORZY 16-17 LAT -65 KG |
A |
| |
23 |
Damian Szargiej |
Olecka SSWKK |
JUNIORZY 16-17 LAT -70 KG |
A |
KATA JUNIORZY |
A |
25 |
Tukai Dzianis |
Klub "Bars" |
JUNIORZY 16-17 LAT -70 KG |
A |
KATA JUNIORZY |
A |
26 |
Kajetan Bosowski |
Zamojski KKK |
JUNIORZY 16-17 LAT -70 KG |
A |
| |
28 |
Andżelika Dobrzyń |
Olecka SSWKK |
JUNIORKI 16-17 LAT -55 KG |
A |
KATA JUNIORKI |
B |
29 |
Kinga Kuklińska |
Olecka SSWKK |
JUNIORKI 16-17 LAT -55 KG |
A |
KATA JUNIORKI |
B |
30 |
Dominika Wojciechowska |
Olecka SSWKK |
JUNIORKI 16-17 LAT -55 KG |
A |
KATA JUNIORKI |
B |
31 |
Vilcheuskaya Ulyana |
Klub "Bars" |
JUNIORKI 16-17 LAT -55 KG |
A |
KATA JUNIORKI |
B |
32 |
Julia Koc |
Białostocki KKK KANKU |
JUNIORKI 16-17 LAT -65 KG |
A |
| |
33 |
Abrazevich Lizaveta |
Klub "Bars" |
JUNIORKI 16-17 LAT -65 KG |
A |
| |
34 |
Weronika Maj |
Lubelski KKK |
JUNIORKI 16-17 LAT -65 KG |
A |
| |
35 |
Szymon Milanowski |
Augustowski KKK |
JUNIORZY MŁODSI 14-15 LAT -55 KG |
A |
KATA JUNIORZY MŁODSI |
A |
36 |
Aleksandr Zagorodnii |
Seiken |
JUNIORZY MŁODSI 14-15 LAT -55 KG |
A |
| |
37 |
Sebastian Borkowski |
Bialski KKK WATAHA |
JUNIORZY MŁODSI 14-15 LAT -55 KG |
A |
| |
38 |
Jakub Lewczuk |
Bialski KKK WATAHA |
JUNIORZY MŁODSI 14-15 LAT -55 KG |
A |
| |
39 |
Jan Sozoniuk |
Bushi Team |
JUNIORZY MŁODSI 14-15 LAT -55 KG |
A |
| |
40 |
Paweł Konieczny |
Bialski KKK WATAHA |
JUNIORZY MŁODSI 14-15 LAT -60 KG |
A |
KATA JUNIORZY MŁODSI |
A |
42 |
Krzysztof Bracki |
ASW Szczytno |
JUNIORZY MŁODSI 14-15 LAT -60 KG |
A |
| |
43 |
Kacper Młodzianowski |
KS "NA SZCZYT" Wyszki |
JUNIORZY MŁODSI 14-15 LAT -60 KG |
A |
| |
44 |
Nicolas Cyris |
KKK Czarna Białostocka |
JUNIORZY MŁODSI 14-15 LAT -60 KG |
A |
KATA JUNIORZY MŁODSI |
A |
45 |
Piotr Gibowicz |
Olecka SSWKK |
JUNIORZY MŁODSI 14-15 LAT -65 KG |
A |
KATA JUNIORZY MŁODSI |
A |
46 |
Titas Vasiliauskas |
Sporto klubas "IchiGeki" |
JUNIORZY MŁODSI 14-15 LAT +65 KG |
A |
| |
47 |
Chapurnoi Dzianis |
Klub "Bars" |
JUNIORZY MŁODSI 14-15 LAT -65 KG |
A |
KATA JUNIORZY MŁODSI |
A |
48 |
Adam Łój |
Zamojski KKK |
JUNIORZY MŁODSI 14-15 LAT -65 KG |
A |
| |
49 |
Szymon Łój |
Zamojski KKK |
JUNIORZY MŁODSI 14-15 LAT -65 KG |
A |
| |
50 |
Dominik Faszczewski |
Augustowski KKK |
JUNIORZY MŁODSI 14-15 LAT +65 KG |
A |
KATA JUNIORZY MŁODSI |
A |
51 |
Anton Pilkin |
Seiken |
JUNIORZY MŁODSI 14-15 LAT +65 KG |
A |
| |
52 |
Pawłowski Maciej |
ASW Szczytno |
JUNIORZY MŁODSI 14-15 LAT +65 KG |
A |
| |
53 |
Bashmakou Ivan |
Klub "Bars" |
JUNIORZY MŁODSI 14-15 LAT +65 KG |
A |
KATA JUNIORZY MŁODSI |
A |
54 |
Jakub Kulmaczewski |
Sokólski KKK |
JUNIORZY MŁODSI 14-15 LAT +65 KG |
A |
| |
55 |
Julita Sęk |
Ostrołęcki KKK |
JUNIORKI MŁODSZE 14-15 LAT -50 KG |
A |
| |
56 |
Mincewicz Aleksandra |
Bialski KKK WATAHA |
JUNIORKI MŁODSZE 14-15 LAT -50 KG |
A |
KATA JUNIORKI MŁODSZE |
B |
57 |
Natalia Krawczyk |
ASW Szczytno |
JUNIORKI MŁODSZE 14-15 LAT -60 KG |
A |
| |
58 |
Zuzanna Wilczyńska |
KSW Senshi |
JUNIORKI MŁODSZE 14-15 LAT -50 KG |
A |
| |
59 |
Małgorzata Dymek |
Lubelski KKK |
JUNIORKI MŁODSZE 14-15 LAT -50 KG |
A |
| |
61 |
Magdalena Drozdowska |
KS "NA SZCZYT" Wyszki |
JUNIORKI MŁODSZE 14-15 LAT -50 KG |
A |
| |
62 |
Martyna Grygo |
Olecka SSWKK |
JUNIORKI MŁODSZE 14-15 LAT -60 KG |
A |
KATA JUNIORKI MŁODSZE |
B |
63 |
Julia Milewicz |
Olsztyński KKK |
JUNIORKI MŁODSZE 14-15 LAT -60 KG |
A |
KATA JUNIORKI MŁODSZE |
B |
64 |
Julia Wilczyńska |
KSW Senshi |
JUNIORKI MŁODSZE 14-15 LAT -60 KG |
A |
| |
65 |
Dominika Pogłód |
Olsztyński KKK |
JUNIORKI MŁODSZE 14-15 LAT -60 KG |
A |
| |
66 |
Zuzanna Karpiesiuk |
KS "NA SZCZYT" Wyszki |
JUNIORKI MŁODSZE 14-15 LAT -60 KG |
A |
| |
67 |
Rozalia Pawilcz |
Białostocki KKK KANKU |
JUNIORKI MŁODSZE 14-15 LAT -60 KG |
A |
| |
68 |
PATRYCJA MIELNICZUK |
CHEŁMSKA SKK SATORI |
JUNIORKI MŁODSZE 14-15 LAT -60 KG |
A |
KATA JUNIORKI MŁODSZE |
B |
69 |
Gabriel Koszołko |
Bialski KKK WATAHA |
MŁODZICY 12-13 LAT -35 KG |
A |
KATA MŁODZICY |
A |
70 |
Kacper Aleksiejczyk |
Białostocki KKK KANKU |
MŁODZICY 12-13 LAT -35 KG |
A |
KATA MŁODZICY |
A |
71 |
DAWID WURSZT |
CHEŁMSKA SKK SATORI |
MŁODZICY 12-13 LAT -35 KG |
A |
KATA MŁODZICY |
A |
72 |
Vladimir Ukolov |
Seiken |
MŁODZICY 12-13 LAT -40 KG |
A |
| |
73 |
Marcin Kaczmarczyk |
Ostrołęcki KKK |
MŁODZICY 12-13 LAT -40 KG |
A |
| |
74 |
Yurii Babichev |
Bushido |
MŁODZICY 12-13 LAT -40 KG |
A |
KATA MŁODZICY |
A |
75 |
Antoni Jańczuk |
Bialski KKK WATAHA |
MŁODZICY 12-13 LAT -40 KG |
A |
KATA MŁODZICY |
A |
76 |
Adam Golczewski |
Bialski KKK WATAHA |
MŁODZICY 12-13 LAT -45 KG |
A |
| |
77 |
Patryk Niewiński |
KS "NA SZCZYT" Wyszki |
MŁODZICY 12-13 LAT -45 KG |
A |
| |
78 |
Marcel Bosowski |
Zamojski KKK |
MŁODZICY 12-13 LAT -45 KG |
A |
| |
79 |
Szymon Popławski |
KKK Czarna Białostocka |
MŁODZICY 12-13 LAT -40 KG |
A |
| |
80 |
Iaroslav Tarasenko |
Bushido |
MŁODZICY 12-13 LAT -55 KG |
A |
KATA MŁODZICY |
A |
81 |
Jakub Hermanowski |
Bialski KKK WATAHA |
MŁODZICY 12-13 LAT -55 KG |
A |
KATA MŁODZICY |
A |
82 |
Michał Kaczor |
Bialski KKK WATAHA |
MŁODZICY 12-13 LAT -55 KG |
A |
| |
83 |
Filip Zakrzewski |
ASW Jonkowo |
MŁODZICY 12-13 LAT -55 KG |
A |
| |
84 |
Byshyk Yahor |
Klub "Bars" |
MŁODZICY 12-13 LAT -55 KG |
A |
KATA MŁODZICY |
A |
85 |
Jakub Samsel |
KSW Senshi |
MŁODZICY 12-13 LAT -55 KG |
A |
| |
86 |
Zhuchkou Vladzimir |
Klub "Bars" |
MŁODZICY 12-13 LAT -55 KG |
A |
| |
87 |
Jakub Ryba |
Węgorzewski KKK |
MŁODZICY 12-13 LAT +55 KG |
A |
| |
89 |
Oskar Zając |
Bialski KKK WATAHA |
MŁODZICY 12-13 LAT +55 KG |
A |
| |
90 |
Szymon Chalimoniuk |
Bialski KKK WATAHA |
MŁODZICY 12-13 LAT +55 KG |
A |
| |
92 |
Gabriel Chojnowski |
Olsztyński KKK |
MŁODZICY 12-13 LAT +55 KG |
A |
| |
93 |
Hubert Perwejnis |
Olsztyński KKK |
MŁODZICY 12-13 LAT +55 KG |
A |
KATA MŁODZICY |
A |
94 |
Michał Danilczuk |
Białostocki KKK KANKU |
MŁODZICY 12-13 LAT +55 KG |
A |
| |
95 |
Marcin Kolasa |
Lubelski KKK |
MŁODZICY 12-13 LAT +55 KG |
A |
| |
96 |
Wojciech Karpiesiuk |
KS "NA SZCZYT" Wyszki |
MŁODZICY 12-13 LAT +55 KG |
A |
| |
97 |
Kacper Kamiński |
KS "NA SZCZYT" Wyszki |
MŁODZICY 12-13 LAT +55 KG |
A |
| |
98 |
Grzegorz Zdrojkowski |
KS "NA SZCZYT" Wyszki |
MŁODZICY 12-13 LAT +55 KG |
A |
| |
99 |
Michalina Szysz |
Białostocki KKK KANKU |
MŁODZICZKI 12-13 LAT -40 KG |
A |
| |
100 |
Aisha Ndiaye |
Olsztyński KKK |
MŁODZICZKI 12-13 LAT -40 KG |
A |
KATA MŁODZICZKI |
B |
101 |
Wiktoria Łój |
Zamojski KKK |
MŁODZICZKI 12-13 LAT -40 KG |
A |
| |
102 |
Weronika Chmielewska |
Węgorzewski KKK |
MŁODZICZKI 12-13 LAT -50 KG |
A |
| |
103 |
Iuliia Treshcheva |
Seiken |
MŁODZICZKI 12-13 LAT -50 KG |
A |
| |
104 |
Zuzanna Lewczuk |
Bialski KKK WATAHA |
MŁODZICZKI 12-13 LAT -50 KG |
A |
| |
105 |
Magda Swat |
Olsztyński KKK |
MŁODZICZKI 12-13 LAT -50 KG |
A |
| |
106 |
Zuzanna Dąbkowska |
Olsztyński KKK |
MŁODZICZKI 12-13 LAT -50 KG |
A |
KATA MŁODZICZKI |
B |
107 |
NATALIA BŁASZCZUK |
CHEŁMSKA SKK SATORI |
MŁODZICZKI 12-13 LAT -50 KG |
A |
| |
108 |
Dominika Adakimowicz |
Węgorzewski KKK |
MŁODZICZKI 12-13 LAT -50 KG |
A |
KATA MŁODZICZKI |
B |
109 |
Patrycja Block |
Olsztyński KKK |
MŁODZICZKI 12-13 LAT +50 KG |
B |
KATA MŁODZICZKI |
B |
110 |
Martyna Łuka |
Białostocki KKK KANKU |
MŁODZICZKI 12-13 LAT +50 KG |
B |
KATA MŁODZICZKI |
B |
111 |
Kinga Danieluk |
Bialski KKK WATAHA |
MŁODZICZKI 12-13 LAT +50 KG |
B |
KATA MŁODZICZKI |
B |
112 |
Aleksandra Woźny |
Bialski KKK WATAHA |
MŁODZICZKI 12-13 LAT +50 KG |
B |
| |
113 |
Weronika Melanowicz |
Bialski KKK WATAHA |
MŁODZICZKI 12-13 LAT +50 KG |
B |
| |
114 |
Aleksandra Szczęsnowicz |
Sokólski KKK |
MŁODZICZKI 12-13 LAT +50 KG |
B |
| |
115 |
Natalia Koc |
Białostocki KKK KANKU |
MŁODZICZKI 12-13 LAT +50 KG |
B |
KATA MŁODZICZKI |
B |
117 |
Katarzyna Latosińska |
Węgorzewski KKK |
MŁODZICZKI 12-13 LAT +50 KG |
B |
| |
118 |
Tukmanbetava Kseniya |
Klub "Bars" |
MŁODZICZKI 12-13 LAT +50 KG |
B |
| |
119 |
Julia Węgrodzka |
Olsztyński KKK |
MŁODZICZKI 12-13 LAT +50 KG |
B |
| |
120 |
Wiktoria Sar |
Włocławski KKK |
MŁODZICZKI 12-13 LAT +50 KG |
B |
| |
121 |
Miłosz Malowaniec |
KS "NA SZCZYT" Wyszki |
KADECI 10-11 LAT -30 KG |
B |
| |
122 |
Szymon Kordek |
ASW Szczytno |
KADECI 10-11 LAT -30 KG |
B |
| |
123 |
Mikołaj Łoza |
Zamojski KKK |
KADECI 10-11 LAT -30 KG |
B |
| |
124 |
Paweł Jasiukiewicz |
Olecka SSWKK |
KADECI 10-11 LAT -35 KG |
B |
| |
125 |
Konrad Dobrzyń |
Olecka SSWKK |
KADECI 10-11 LAT -35 KG |
B |
KATA KADECI |
A |
126 |
Adam Nitkiewicz |
Olsztyński KKK |
KADECI 10-11 LAT -35 KG |
B |
| |
127 |
Patryk Hajdukiewicz |
Białostocki KKK KANKU |
KADECI 10-11 LAT -35 KG |
B |
| |
128 |
Radosław Latosiński |
Węgorzewski KKK |
KADECI 10-11 LAT -35 KG |
B |
KATA KADECI |
A |
129 |
Szymon Sidorowicz |
Olsztyński KKK |
KADECI 10-11 LAT -35 KG |
B |
KATA KADECI |
A |
130 |
Grzegorz Gołub |
Białostocki KKK KANKU |
KADECI 10-11 LAT -35 KG |
B |
KATA KADECI |
A |
131 |
Wiktor Radecki |
KKK Czarna Białostocka |
KADECI 10-11 LAT -35 KG |
B |
| |
132 |
Jakub Chmielewski |
Węgorzewski KKK |
KADECI 10-11 LAT -40 KG |
B |
| |
133 |
Igor Leszczyński |
Augustowski KKK |
KADECI 10-11 LAT -40 KG |
B |
KATA KADECI |
A |
134 |
Tomasz Dadura |
Augustowski KKK |
KADECI 10-11 LAT -40 KG |
B |
KATA KADECI |
A |
135 |
Denis Besprozvannyi |
Musubi |
KADECI 10-11 LAT -40 KG |
B |
| |
136 |
Jaroslav Martynov |
Białostocki KKK KANKU |
KADECI 10-11 LAT -40 KG |
B |
| |
137 |
Nikodem Markowski |
Węgorzewski KKK |
KADECI 10-11 LAT -40 KG |
B |
| |
138 |
Wiktor Kamiński |
KS "NA SZCZYT" Wyszki |
KADECI 10-11 LAT -45 KG |
B |
| |
139 |
Alan Kania |
Zamojski KKK |
KADECI 10-11 LAT -40 KG |
B |
KATA KADECI |
A |
140 |
Michał Ostapowicz |
Augustowski KKK |
KADECI 10-11 LAT -45 KG |
B |
KATA KADECI |
A |
141 |
Dawid Kowalski |
Bialski KKK WATAHA |
KADECI 10-11 LAT -45 KG |
B |
KATA KADECI |
A |
142 |
FABIAN NAFALSKI |
CHEŁMSKA SKK SATORI |
KADECI 10-11 LAT -45 KG |
B |
| |
143 |
Jakub Jaremko |
Olecka SSWKK |
KADECI 10-11 LAT +45 KG |
B |
KATA KADECI |
A |
144 |
Mateusz Malon |
Ostrołęcki KKK |
KADECI 10-11 LAT +45 KG |
B |
| |
145 |
Mateusz Grzybko |
Białostocki KKK KANKU |
KADECI 10-11 LAT +45 KG |
B |
| |
146 |
Bartosz Olędzki |
Białostocki KKK KANKU |
KADECI 10-11 LAT +45 KG |
B |
| |
147 |
Antoni Strzemieczny |
ASW Szczytno |
KADECI 10-11 LAT +45 KG |
B |
| |
148 |
Krzysztof Rusel |
Białostocki KKK KANKU |
KADECI 10-11 LAT +45 KG |
B |
| |
149 |
Lena Kowalewska |
Olsztyński KKK |
KADETKI 10-11 LAT -30 KG |
B |
| |
150 |
Malwina Otremba |
Olsztyński KKK |
KADETKI 10-11 LAT -30 KG |
B |
KATA KADETKI |
B |
151 |
Aleksandra Zajko |
Białostocki KKK KANKU |
KADETKI 10-11 LAT -35 KG |
B |
KATA KADETKI |
B |
152 |
Wiktoria Koc |
Białostocki KKK KANKU |
KADETKI 10-11 LAT -35 KG |
B |
KATA KADETKI |
B |
154 |
Marlena Ochrymiuk |
Sokólski KKK |
KADETKI 10-11 LAT -35 KG |
B |
| |
155 |
ALEKSANDRA JASZCZUK |
CHEŁMSKA SKK SATORI |
KADETKI 10-11 LAT -35 KG |
B |
| |
156 |
Natasza Szychulska |
Włocławski KKK |
KADETKI 10-11 LAT -35 KG |
B |
KATA KADETKI |
B |
157 |
Maja Dziubińska |
Olecka SSWKK |
KADETKI 10-11 LAT -45 KG |
B |
KATA KADETKI |
B |
158 |
Nikola Gnatowicz |
Bialski KKK WATAHA |
KADETKI 10-11 LAT -45 KG |
B |
KATA KADETKI |
B |
159 |
Urszula Sarosiek |
Białostocki KKK KANKU |
KADETKI 10-11 LAT -45 KG |
B |
| |
160 |
Zuzanna Wiśniewska |
Węgorzewski KKK |
KADETKI 10-11 LAT -45 KG |
B |
KATA KADETKI |
B |
161 |
Wiktoria Jachimowicz |
Węgorzewski KKK |
KADETKI 10-11 LAT +45 KG |
B |
| |
162 |
Anna Dymek |
Lubelski KKK |
KADETKI 10-11 LAT +45 KG |
B |
| |
163 |
Karina Kuprewicz |
Węgorzewski KKK |
KADETKI 10-11 LAT +45 KG |
B |
KATA KADETKI |
B |
164 |
Michalina Leszek |
ASW Jonkowo |
KADETKI 10-11 LAT +45 KG |
B |
| |
165 |
Weronika Chmielewska |
KKK Czarna Białostocka |
KADETKI 10-11 LAT +45 KG |
B |
KATA KADETKI |
B |
166 |
Igor Góralczyk |
Olecka SSWKK |
DZIECI CHŁOPCY 8-9 LAT -30 KG |
B |
| |
167 |
Władysław Domelewski |
Olecka SSWKK |
DZIECI CHŁOPCY 8-9 LAT -30 KG |
B |
KATA DZIECI CHŁOPCY |
A |
168 |
Mateusz Gaworski |
Olecka SSWKK |
DZIECI CHŁOPCY 8-9 LAT -30 KG |
B |
| |
169 |
Timofei Grigorash |
Musubi |
DZIECI CHŁOPCY 8-9 LAT -30 KG |
B |
| |
170 |
Aleksandr Atamanov |
Bushido |
DZIECI CHŁOPCY 8-9 LAT -30 KG |
B |
| |
171 |
Bogdan Kalmykov |
Bushido |
DZIECI CHŁOPCY 8-9 LAT -30 KG |
B |
| |
172 |
Pazkiewicz Antoni |
Bialski KKK WATAHA |
DZIECI CHŁOPCY 8-9 LAT -30 KG |
B |
| |
173 |
Dawid Zajko |
Białostocki KKK KANKU |
DZIECI CHŁOPCY 8-9 LAT -30 KG |
B |
KATA DZIECI CHŁOPCY |
A |
174 |
Bartosz Ponurko |
Białostocki KKK KANKU |
DZIECI CHŁOPCY 8-9 LAT -30 KG |
B |
| |
175 |
Adam Gabrel |
Białostocki KKK KANKU |
DZIECI CHŁOPCY 8-9 LAT -30 KG |
B |
KATA DZIECI CHŁOPCY |
A |
176 |
Skryhan Aliaksei |
Klub "Bars" |
DZIECI CHŁOPCY 8-9 LAT -30 KG |
B |
KATA DZIECI CHŁOPCY |
A |
177 |
Maciej Drozdowski |
KS "NA SZCZYT" Wyszki |
DZIECI CHŁOPCY 8-9 LAT -30 KG |
B |
| |
178 |
Maciej Buczacki |
Bushi Team |
DZIECI CHŁOPCY 8-9 LAT -30 KG |
B |
| |
179 |
Dawid Kania |
Zamojski KKK |
DZIECI CHŁOPCY 8-9 LAT -30 KG |
B |
KATA DZIECI CHŁOPCY |
A |
180 |
Franciszek Halicki |
KKK Czarna Białostocka |
DZIECI CHŁOPCY 8-9 LAT -30 KG |
B |
| |
181 |
Olaf Tarasiuk |
Olecka SSWKK |
DZIECI CHŁOPCY 8-9 LAT -35 KG |
B |
| |
182 |
Arsenii Khan |
Bushido |
DZIECI CHŁOPCY 8-9 LAT -35 KG |
B |
KATA DZIECI CHŁOPCY |
A |
183 |
Iwo Pawilcz |
Białostocki KKK KANKU |
DZIECI CHŁOPCY 8-9 LAT -35 KG |
B |
| |
184 |
Michał Reszuta |
Białostocki KKK KANKU |
DZIECI CHŁOPCY 8-9 LAT -35 KG |
B |
| |
185 |
Ksawery Siegień |
Białostocki KKK KANKU |
DZIECI CHŁOPCY 8-9 LAT -35 KG |
B |
| |
187 |
Bakhar Aliaksei |
Klub "Bars" |
DZIECI CHŁOPCY 8-9 LAT -35 KG |
B |
KATA DZIECI CHŁOPCY |
A |
188 |
Szymon Sozoniuk |
Bushi Team |
DZIECI CHŁOPCY 8-9 LAT -35 KG |
B |
| |
189 |
Dominik Dziedziach |
Olecka SSWKK |
DZIECI CHŁOPCY 8-9 LAT +35 KG |
B |
KATA DZIECI CHŁOPCY |
A |
190 |
Tymoteusz Łukowski |
Olecka SSWKK |
DZIECI CHŁOPCY 8-9 LAT +35 KG |
B |
| |
191 |
Przemysław Murzyn |
Olecka SSWKK |
DZIECI CHŁOPCY 8-9 LAT +35 KG |
B |
KATA DZIECI CHŁOPCY |
A |
192 |
Wojciech Jabłonowski |
Białostocki KKK KANKU |
DZIECI CHŁOPCY 8-9 LAT +35 KG |
B |
| |
193 |
Roman Timerbulat |
Seiken |
DZIECI CHŁOPCY 8-9 LAT +35 KG |
B |
| |
194 |
Hubert Kwasiborski |
Białostocki KKK KANKU |
DZIECI CHŁOPCY 8-9 LAT +35 KG |
B |
| |
195 |
Aleksander Makal |
Sokólski KKK |
DZIECI CHŁOPCY 8-9 LAT +35 KG |
B |
| |
196 |
Hubert Niewiński |
KS "NA SZCZYT" Wyszki |
DZIECI CHŁOPCY 8-9 LAT +35 KG |
B |
| |
197 |
MATEUSZ HURKO |
CHEŁMSKA SKK SATORI |
DZIECI CHŁOPCY 8-9 LAT +35 KG |
B |
| |
198 |
Kuba Grynkiewicz |
KKK Czarna Białostocka |
DZIECI CHŁOPCY 8-9 LAT +35 KG |
B |
| |
199 |
Julia Hołownia |
Olecka SSWKK |
DZIECI DZIEWCZYNKI 8-9 LAT -30 KG |
B |
KATA DZIECI DZIEWCZYNKI |
B |
200 |
Zofia Karpiesiuk |
KS "NA SZCZYT" Wyszki |
DZIECI DZIEWCZYNKI 8-9 LAT -30 KG |
B |
| |
201 |
Urszula Markiewicz |
Augustowski KKK |
DZIECI DZIEWCZYNKI 8-9 LAT +30 KG |
B |
KATA DZIECI DZIEWCZYNKI |
B |
202 |
Marlena Łuka |
Białostocki KKK KANKU |
DZIECI DZIEWCZYNKI 8-9 LAT +30 KG |
B |
KATA DZIECI DZIEWCZYNKI |
B |
203 |
ZUZANNA JASZCZUK |
CHEŁMSKA SKK SATORI |
DZIECI DZIEWCZYNKI 8-9 LAT +30 KG |
B |
| |
204 |
Zuzanna Pietrosiuk |
Włocławski KKK |
DZIECI DZIEWCZYNKI 8-9 LAT +30 KG |
B |
| |
205 |
Marcel Gudanowski |
Augustowski KKK |
DZIECI MŁODSZE CHŁOPCY 6-7 LAT -25 KG |
B |
| |
206 |
Ruslan Svehnikov |
Musubi |
DZIECI MŁODSZE CHŁOPCY 6-7 LAT -25 KG |
B |
| |
207 |
Maksimau Aleaksandr |
Klub "Bars" |
DZIECI MŁODSZE CHŁOPCY 6-7 LAT -25 KG |
B |
KATA DZIECI CHŁOPCY |
A |
208 |
Miahkou Mikita |
Klub "Bars" |
DZIECI MŁODSZE CHŁOPCY 6-7 LAT -25 KG |
B |
| |
209 |
Hubert Hajdukiewicz |
Białostocki KKK KANKU |
DZIECI MŁODSZE CHŁOPCY 6-7 LAT -25 KG |
B |
| |
210 |
Błażej Niewiński |
KS "NA SZCZYT" Wyszki |
DZIECI MŁODSZE CHŁOPCY 6-7 LAT -25 KG |
B |
| |
211 |
TYCJAN BIELAK |
CHEŁMSKA SKK SATORI |
DZIECI MŁODSZE CHŁOPCY 6-7 LAT -25 KG |
B |
| |
212 |
Kacper Karski |
Zamojski KKK |
DZIECI MŁODSZE CHŁOPCY 6-7 LAT +25 KG |
B |
| |
213 |
BARTOSZ PACHUTA |
CHEŁMSKA SKK SATORI |
DZIECI MŁODSZE CHŁOPCY 6-7 LAT +25 KG |
B |
| |
214 |
Oliwia Łuźniak |
Białostocki KKK KANKU |
DZIECI MŁODSZE DZIEWCZYNKI 6-7 LAT -25 KG |
B |
| |
215 |
Krystyna Karpiesiuk |
KS "NA SZCZYT" Wyszki |
DZIECI MŁODSZE DZIEWCZYNKI 6-7 LAT -25 KG |
B |
| |
216 |
Szymon Małyszko |
Białostocki KKK KANKU |
MŁODZICY 12-13 LAT -45 KG |
A |
KATA MŁODZICY |
A |
217 |
Katarzyna Kozłowska |
Białostocki KKK KANKU |
| |
KATA JUNIORKI MŁODSZE |
B |
218 |
Beata Koszołko |
Bialski KKK WATAHA |
| |
KATA JUNIORKI |
B |
219 |
Przemysław Łuczak |
Olsztyński KKK |
| |
KATA MŁODZICY |
A |
220 |
Aleksandra Ponurko |
Białostocki KKK KANKU |
MŁODZICZKI 12-13 LAT -50 KG |
A |
| |
221 |
Sieńko Maciej |
Augustowski KKK |
MŁODZICY 12-13 LAT -40 KG |
A |
KATA MŁODZICY |
A |
221 |
Paweł Rożuk |
Białostocki KKK KANKU |
JUNIORZY MŁODSI 14-15 LAT -55 KG |
A |
| |