# |
Juniorzy -65 kg |
---|---|
1. | Flis Jakub KKK im Masutatsu Oyama Wrocław |
2. | PODPORA ŁUKASZ Nowosolski Klub Karate Kyokushin |
3. | |
3. |
# |
Juniorzy -70 kg |
---|---|
1. | Kozieł Oskar Jastrzębski KKK KUMITE |
2. | Wełpa Bartłomiej KKK im Masutatsu Oyama Wrocław |
3. | ŻESŁAWSKI KACPER Klub Sztuk Walki Shogun Żory |
3. | DONDAJEWSKI IGOR Nowosolski Klub Karate Kyokushin |
# |
Juniorzy +75 kg |
---|---|
1. | Akimenkow Artem KKK im Masutatsu Oyama Wrocław |
2. | CZARNECKI BARTOSZ Nowosolski Klub Karate Kyokushin |
3. | Wątroba Bartosz Lubiński Klub Karate Kyokushin |
3. | Osóbka Filip Jastrzębski KKK KUMITE |
# |
Juniorki -60 kg |
---|---|
1. | Krochmalna Wiktoria KSKK Leszno |
2. | Tysz Nikola Jastrzębski KKK KUMITE |
3. | |
3. |
# |
Juniorzy Młodsi -50 kg |
---|---|
1. | Gajlewicz Maciej WKKK Sypien |
2. | Czaplicki Karol Oleski Klub Karate "Ronin" |
3. | Grochalski Krzysztof WKKK Sypien |
3. | Kwaczyński Bruno KSKK Leszno |
# |
Juniorzy Młodsi -55 kg |
---|---|
1. | Piwowoński Bartłomiej KSKK Leszno |
2. | Krawczyk Michał Ząbkowicki Klub Karate Kyokushinkai |
3. | Augustyn Jakub WKKK Sypien |
3. | KALITA WIKTOR UKS KARATE KYOKUSHIN ORZESZE |
# |
Juniorzy Młodsi +65 kg |
---|---|
1. | Iadkouski Miroslaw KKK im Masutatsu Oyama Wrocław |
2. | LIS JAKUB Klub Sztuk Walki Shogun Żory |
3. | |
3. |
# |
Juniorzy Młodsi -60 kg |
---|---|
1. | Olszewski Aleksander WKKK Sypien |
2. | Łączak Aleks WKKK Sypien |
3. | Poźniak Maciej KSKK Leszno |
3. | Gurgul Jakub Jastrzębski KKK KUMITE |
# |
Juniorki Młodsze +55 kg |
---|---|
1. | Gąsienica Marlena Ząbkowicki Klub Karate Kyokushinkai |
2. | Zdanowicz Lidia KKK im Masutatsu Oyama Wrocław |
3. | Nalewajek Marta Jastrzębski KKK KUMITE |
3. | Poźniak Maria KSKK Leszno |
# |
Seniorzy -70 kg |
---|---|
1. | Kędzierski Grzegorz WKKK Sypien |
2. | Siewruk Oskar ARI KKK DOBRZEŃ WIELKI |
3. | Zawiasa Sylwester MUKS Gim Nysa |
3. |
# |
Seniorzy +80 kg |
---|---|
1. | Wloczyk Tomasz WKKK Sypien |
2. | Stachowiak MICHAŁ WKKK Sypien |
3. | Kaliński Kamil Champion KKK |
3. |
# |
Seniorki -65 kg |
---|---|
1. | Gajda Katarzyna Gliwicki KKK |
2. | Piestrzyńska Adrianna WKKK Sypien |
3. | |
3. |
# |
Masters -85 kg |
---|---|
1. | Kaperczak Tomasz Jastrzębski KKK KUMITE |
2. | JANISZEWSKI JAROSŁAW UKS KARATE KYOKUSHIN ORZESZE |
3. | Król Krzysztof WKKK Sypien |
3. | Żuraw Jacek WKKK Sypien |
# |
Masters +85 kg |
---|---|
1. | Janczukowicz Łukasz Jastrzębski KKK KUMITE |
2. | MATURSKI TOMASZ UKS KARATE KYOKUSHIN ORZESZE |
3. | Ślęzak Andrzej WKKK Sypien |
3. | SZIR ARKADIUSZ MAE KEAGE KYOKUSHIN TEAM |
# |
Juniorzy Młodsi -65 kg |
---|---|
1. | Ohii Artem WKKK Sypien |
2. | Satława Jakub Jastrzębski KKK KUMITE |
3. | MATURSKI MAKSYMILIAN UKS KARATE KYOKUSHIN ORZESZE |
3. |
# |
Juniorzy -60 kg |
---|---|
1. | Korłub Piotr KKK im Masutatsu Oyama Wrocław |
2. | Dołhun Konrad Lubiński Klub Karate Kyokushin |
3. | Bigos Jakub WKKK Sypien |
3. |
# |
Seniorki -60 kg |
---|---|
1. | BEREZA DOROTA Wołowski KKK |
2. | Niemczyk Adrianna ARI KKK DOBRZEŃ WIELKI |
3. | Wiatrowska Anna Siechnicki KKK |
3. |
# |
Juniorzy -75 kg |
---|---|
1. | Kolaja Wiktor WKKK Sypien |
2. | KASPRZAK ADAM Nowosolski Klub Karate Kyokushin |
3. | Kanicki Kacper Oleski Klub Karate "Ronin" |
3. |
# |
Juniorki Młodsze -50 kg |
---|---|
1. | Warmuła Maria KKK im Masutatsu Oyama Wrocław |
2. | Brzuska Justyna Jastrzębski KKK KUMITE |
3. | Zajac Daria KKK im Masutatsu Oyama Wrocław |
3. |
# |
Juniorki Młodsze -55 kg |
---|---|
1. | Targosz Izabela Lądecki Klub Kyokushin Karate |
2. | Froniewska Kornelia Oleski Klub Karate "Ronin" |
3. | Stachura Nikola KKK im Masutatsu Oyama Wrocław |
3. |
# |
Juniorki -55 kg |
---|---|
1. | Kurzątkowska Oliwia KKK im Masutatsu Oyama Wrocław |
2. | Glapiak Amelia KSKK Leszno |
3. | Karwacka Natalia KKK im Masutatsu Oyama Wrocław |
3. |
# |
Juniorki +60 kg |
---|---|
1. | Marciniak Hanna Champion KKK |
2. | Kuhn Julia KKK im Masutatsu Oyama Wrocław |
3. | Nycek Kinga Lądecki Klub Kyokushin Karate |
3. |